تبلیغات
ستاره های ورزش اسپانیا - آخرین نبرد!آخرین نبرد! ...

سه قسمت از سریال 4 قسمتی" ال کلاسیکو در 18 روز " پخش شد.حتما همتون  هم دیدین.در قسمت اول بازی 1-1 تموم شد.با گلهای کریس رونالدو برای رئال . مسی برای بارسا.

بازی بعدی در فینال جام حذفی در ورزشگاه مستایا واقع در بندر زیبای والنسیا بود.که در این بازی رئالی ها با یک نمایش خوب تونستن بازی همیشگی بارسا رو متوقف کنن و با گزنی کریس رونالدو در وقت اضافه قهرمان کوپا دل ری بشن.

4

6

8

5

جامی که سالم به مقصد نرسید!

7

10

عکس ها از سایت کیکر

در پارت سوم یعنی بازی رفت نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا بارسلونا تونست با بازی همیشگیش رئال رو در خونه خودش شکست بده با گلهای مسی.

در این بازی جنجالی داور با اخراج اشتباه پپه ضربه بدی به پیکره تیم رئال وارد کرد. راموس هم بازی برگشت رو به دلیل سه اخطاره شدن از دست داد.

مورینیو: "من اگر چنین چمپیونزلیگی را می بردم احساس شرم می كردم"

خوزه مورینیو، مربی رئال مادرید شدیدا به عملكرد اشتارك، داور بازی تیمش با بارسلونا انتقاد داشت.

بدون این كه از او پرسشی شود گفت: " اگر نظر واقعیم را بدهم باید فوتبالم را تمام كنم. فقط یك سوال. چرا اوربو ؟ (داور بازی چلسی - بارسلونای دو فصل پیش)، چرا دبلیكر؟ چرا بوساكا؟ چرا اشتارك؟ در هر نیمه نهایی همین است. ما در مورد تیمی صحبت می كنیم به نام بارسلونا كه واقعا شگفت انیگز است اما چرا دو فصل پیش آن طور چلسی را كنتر زد و به نیمه نهایی رسید و چرا فصل گذشته اینتر با معجزه در برابر ناداوری در برابرشان دوام آورد؟ بازی 0-0 بود و می خواستم كاكا را به جای لاس بیاورم... نمی دانم كه این قدرت ویار (رئیس فدراسیون فوتبال اسپانیا و رئیس كمیته داوران یوفا) در یوفا یا یونسیف؟ نمی فهمم. به آنها تبریك می گویم اما من اگر چنین چمپیونزلیگی را می بردم احساس شرم می كردم."


مورینیو ادامه داد: "په په تمام مشكلات ما را حل كرده بود. از نظر ورزشی بازگرداندن نتیجه یك ماموریت غیرممكن است. آنها به فینال می رسند و مباركشان باشد. باید با این زندگی سر كرد و امیدوارم كه روزی پاسخ پرسشم را بگیرم. چرا یك تیم به این چیزها این قدر احتیاج پیدا می كند. فقط داور می تواند جواب دهد. شاید نتیجه 0-0 می ماند و در جریان بازی گل می خوردیم و هیچ اتفاقی نمی افتاد . من این بازی حوانمردانه را می پذیرفتیم."

مورینیو زیاد امیدی به بازگشت ندارد: "حذف شدیم. برای احترام به فوتبال دنبا به اسپانیا می رویم. دوست داشتیم كه په په و راموس هم كه هیچ كاری نكردند را داشته باشیم. تازه مربی هم نداریم و این كار تقریبا غیرممكن است. اگر آن جا گل بزنیم هم مجددا به كمكشان خواهند آمد. هیچ شانسی نداریم."

مربی پرتغالی افزود: "اگر بارسایی ها با خودشان روراست باشند می فهمند كه چه اتفاقی افتاده است، قابل كتمان نیست، آنها می دانند چطور وقتی كه اوضاع بر وفق مرادشان نیست باید چطوری ببرند. وقتی كه هند گوركوف برابر لیون برابر اشتارك را همین گوركوف سوت نزد، باورم نمی شد كه این داور را برای بازی نیمه نهایی بگذارند."

در پایان در مورد گواردیولا نیز گفت: "من دو چمپیونزلیگ را با بازیهای درون زمین بردم، با دو تیم متفاوت: یكی پورتو از كشوری كه عادت به قهرمانی ندارد و دیگری اینتری كه پنجاه سال بود قهرمان اروپا نشده بود. من این كار را با سختكوشی و فداكاری انجام دادم. گواردیولا مربی خوبی است و چمپیونزلیگی را برده كه من شرمم می آید آن را ببرم. حالا می تواند یك چمپیونزلیگ دیگر را ببرد كه شرم آور تر است. به خاطر رفتاری كه گواردیولا همیشه داشته به او احترام می گذارم اما امیدوارم كه روزی بتواند بدون چنین افتضاحاتی قهرمان چمپیونزلیگ شود."


مورینیو اعتقاد دارد كه حرفهای پیش از بازی تاثیری روی داور ها نداشته است: "آن حرفها تاثیری روی داوری نداشت. فقط جو داغ شد. من در مورد جوزپ گواردیولا صحبت كردم چرا كه دست به یك كار نادر زد و از تصمیم درست داور انتقاد كرد، او هم نظرش را گفت كه البته كمی بی ادبانه بود."

در مورد بازی نیز گفت: "در طول بازی شرح وظایف متفاوتی داشتیم. هدف اصلیمان گل نخوردن با ارائه یك بازی فشرده بود و قرار بود كه سه مهاجم سرعتی كار را تمام كنند. وقتی حریف خسته می شد می خواستیم برای برد تلاش كنیم اما داور به ما اجازه نداد. حالا می فهمم كه هواداران چلسی چه احساسی داشتند، حسی كه در اینتر هم داشتم و حالا هواداران رئال مادرید دارند. حالا می خواهم كه به خانه ام بروم و از حضور در كنار خانواده لذت ببرم."

 


2 نوشته شده در  یکشنبه 11 اردیبهشت 1390ساعت 09:25 ق.ظ  توسط ملیحه کبیری | نظر شما ()
ویرایش شده در یکشنبه 21 اسفند 1390 ساعت 12:15 ب.ظ

نوشته های پیشین
+ بازگشت
+ قرعه کشی مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا
+ صعود نمایندگان اسپانیا و آلمان در لیگ قهرمانان
+ پیروزی رئال و تساوی بارسا در لیگ قهرمانان
+ تساوی در غیاب کاسیاس
+ قوهای سپید - شیاطین سرخ!
+ آلونسو,پیشتاز فرمول یک2012
+ بازگشت قهرمان
+ ایتالیا مقهور قدرت ماتادورها
+ نادال;سلطان زمینهای رسی
+ عكسهای زیبا از جشن باشكوه قهرمانی رئال مادرید
+ سی و دومین قهرمانی رئال در لالیگا!
+ مرگ تدریجی یک رویا!!!
+ اقتدار اسپانیایی!
+ مورینیو بالاخره طلسم را شکست!
+ اختلاف 6امتیازی رئال و بارسا!
+ کریستیانو رونالدو به فروش می رسد؟!
+ توقف بارسا,صدر نشینی رئال!
+ استقبال از اسطوره!
+ بارسلونا باز هم منچستر رو قورت داد!

صفحات :